Lajme te tjera

Më të fundit
Të tjera

Rama: Në BE nuk shkohet me stërkembësha

Vetëm duke bashkëpunuar me njeri-tjetrin vendet...

“Komploti” për futjen e dronit

Nuk ka fund saga e komplotit...

Lajme nga sporti

Më të fundit
Të tjera

Talenti i Bazelit Ajeti i hap derën Shqipërisë

Një tjetër talent me origjinë shqiptare...

Man United ndalet edhe nga West Bromwich

Manchester United vazhdon të mos gjeje...

Lajme nga Web

Çefa: Naço i paaftë, i duhej justifikim tek eprorët

Thellohet përplasja mes Këshillit te Larte...

Sëmundjet mendore, trajtim i ri

Nese brenda nesh do pranonim kete...

Samsung do të nxjerrë aparatin NX Mini

Kompania Samsung po planifikon të nxjerrë...

Samsung prezantoi telefonin inteligjent Galaxy S5

Samsung më në fund prezantoi telefonin...

Huawei nxjerr pajisje të shtresës së mesme

Huawei ka zgjedhur disa modele popullore...

Lenovo zbulon tabletin Yoga 10 HD+

Lenovo zbulon në Kongresin Botëror të...

Orët inteligjente Samsung Gear 2 dhe Gear 2 Neo

Samsung do të prezantojë brezin e...